ładne wnętrze

KOMPLEKSOWA DEKORACJA OKIEN

Funkcjonalne rolety dzień noc

Przedstawiamy Państwu jedne z najnowszych rozwiązań do dekoracji okiennych oraz służące ochronie przeciwsłonecznej. Są to rolety dzień noc, które łączą zalety żaluzji i rolet. W naszym asortymencie wyróżniamy:

  • roleta mini,
  • roleta wolno wisząca,
  • roleta w kasecie.


Każdą z rolet dzień noc cechuje innowacyjne rozwiązanie w postaci wyjątkowego materiału. Na całej jego długości występują transparentne i nietransparentne pasy. To właśnie one decydują o tym, że mogą Państwo regulować natężenie promieniowania słonecznego wpadającego do wnętrza (podobnie jak plisy. Podczas zwijania materiału pasy nachodzą na siebie, a to pozwala precyzyjnie zaciemnić każde wnętrze. Możliwość sterowania ilością promieniowania słonecznego wpadającego do pomieszczenia to ich główna zaleta.

Idealnie pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych nowoczesnych, gdyż każdemu wnętrzu nadają elegancki i stylowy wygląd. Dzięki swojej konstrukcji i wprowadzonym rozwiązaniom z powodzeniem mogą zastąpić zasłony, firanki, jak i klasyczne rolety i żaluzje. Bogaty wybór tkanin oraz ich koloru sprawi, że idealnie będą pasować do każdego pomieszczenia. Są łatwe w utrzymaniu czystości, a także bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze.